Vážení kolegové myslivci a dámy myslivosti,

vítáme Vás na našich stránkách www.rezby-salaj.cz Každý myslivec se rád pochlubí svojí trofejí, na kterou se většinou váže nějaký zajímavý příběh. Vyřezávaná podložka je pak už jenom podtržením krásy nebo významu této trofeje, přesto ale může dodat ještě větší eleganci, a nebo taky narušit celkový dojem trofeje.

Podložky pod trofeje z Řezbářství Salaj, krásu Vašich loveckých trofejí zvýrazní, protože dbáme na propracovanost jednotlivých detailů ale i celkovou kompozici podložky. Vyrábíme a prodáváme řezbované podložky, kterých vzory vycházejí z tradičních vzorů používaných v starých hájovnách nebo šlechtických mysliveckých sídel ale i osvědčených lidových vzorů.  Nabízíme různé vzory vyřezávaných podložek pod trofeje, ve třech barvách.

 vyřez.mensi Relief_zvěr

V našem internetovém obchodě si vyřezávané podložky pod lovecké trofeje můžete zakoupit přímo od výrobce, čímž máte zaručenou velmi výhodnou cenu.

Podložky pod trofeje vyrábíme z lípového dřeva, na požádání můžeme použít i jiné dřevo. Díky používání včelího vosku při fixaci povrchové úpravy, mají naše podložky pod trofeje decentní, sametově jemný odlesk. Je to osvědčený pracovní postup starých mistrů řezbářů.

Podložky pod lovecké trofeje jsou vhodné pro lovecké trofeje srnce, trofeje jelena, muflona, černé zvěře. Vyřezávané podložky pod trofeje jsou vhodné i pod shozy paroží, a nebo jenom pod krátké lebky srnců a jelenů s parožím.

Námi vyrobené vyřezávané podložky pod myslivecké trofeje neboli štítky pod lovecké trofeje jsou všechny ručně vyřezávané.

Řezbářství Salaj

myslivecke_podlozky