Můj řezbářský příběh

Jmenuji se Štěpán Salaj a svůj řezbářský ateliér Řezby Salaj jsem si otevřel hned po skončení studií v roce 1996 na AVU Praha. Od této doby se řezbářské a restaurátorské činnosti věnuji téměř nepřetržitě. Dovoluji si o sobě říct, že není žádná věc, kterou bych neuměl vyřezat. V současné době dodávám jak pro velké společnosti, které vyrábí hudební nástroje různých slohů, tak pro zákazníky, který umí ocenit krásu ručně vyřezávaných předmětů. Mojí oblíbenou skupinou zákazníků jsou samozřejmě myslivci a rybáři, pro které je tento internetový obchod určen.

Budu rád, když se o mojí práci přesvědčíte sami a prohlédněte si Galerii mých řezbářských prací nebo přímo objednáte v mém internetovém obchodě www.rezby-salaj.cz. Věřím, že budete příjemně překvapeni z velice výhodných cen, dokonalého zpracování od profesionálního řezbáře i nádherných vzorů ověřených časem. Výrobky Vám dodáme do 4 dní.

Nabízené řezbářské a ostatní produkty a služby:

Vyřezávané a frézované podložky pod lovecké trofeje
Podložky na míru dle požadavku
Vyřezávané podložky pod preparace
Řezby figur, betlém a rámů
Restaurátorské práce a renovace
Zlacení plátkovým zlatem
Montáž a preparace loveckých trofejí
Vypalování nápisů do dřeva

Za dobu naší působnosti už jsme pro Vás vyrobili mnoho, například Sochy, sošky a plastiky (sakrální, bohů, králů, celebrit, předků, démonů), pomníky, totemy, rituální sloupy, konzoly a hlavice sloupů, karyatidy, maskarony a arabesky, balustrády, busty, figurky, Betlémy, reliéfy, intarzie, loutky a marionety, masky (divadelní, rituální, šamanské, taneční, ochranné, černošské, indiánské, eskymácké), nábytek (umělecký, slohový, moderní), (skříně, příborníky, sekretáře, kabinety, vitríny, komody, stoly, postele, lůžka, pohovky, křesla, židle, taburety, pulty a stojany, truhly, kolébky, nástěnné, rámové, sloupkové, pilové hodiny, zrcadla, rámy obrazů, oltáře, globy, svícny a lustry, věšáky, křídla dveří), ozdobné hlavice ke strunným nástrojům, kytary, loutny, flétny, měchy, ozdobné držáky holí, fajfky, zvonce, chřestidla, žezla, pečetidla, ozdobné válečky, bižuterie, šperky, koryta, nádoby, oltářní vázy, poháry, misky, naběračky, lžíce a nože, louskáčky, hřebeny, formy (na máslo, perník, sušenky apod.,), hračky (panenky, figurky, houpací koníci, píšťalky apod.), kočáry, kočárky a saně, modely (pro řezbu a kopírovací stroje, budov, interiérů, letadel, automobilů, lodí apod., podložky pod myslivecké trofeje.