Podložky pod trofeje, řezby lovecké,vyřezávané podložky, myslivost


Řezbářství Salaj

Jmenuji se Štěpán Salaj a svůj řezbářský ateliér Řezby Salaj jsem si otevřel hned po skončení studií v roce 1996 na AVU Praha. Od této doby se řezbářské a restaurátorské činnosti věnuji téměř nepřetržitě. Dovoluji si o sobě říct, že není žádná věc, kterou bych neuměl vyřezat. V současné době dodávám jak pro velké společnosti, které vyrábí hudební nástroje různých slohů, tak pro zákazníky, který umí ocenit krásu ručně vyřezávaných předmětů. Mojí oblíbenou skupinou zákazníků jsou samozřejmě myslivci a rybáři, pro které je tento internetový obchod určen.

Budu rád, když se o mojí práci přesvědčíte sami a prohlédněte si Galerii mých řezbářských prací nebo přímo objednáte v mém internetovém obchodě www.rezby-salaj.cz.


drevorezba-mix

Myslivost - Podložky pod trofeje - pro potěšení každého myslivce. Objednejte si podložky pod trofeje a preparace v našem internetovém obchodu www.rezby-salaj.cz a budete příjemně překvapení z velice výhodných cen, dokonalého zpracování od profesionálního řezbáře a nádherných vzorů ověřených časem. Výrobky Vám Řezbářství SALAJ dodá do 4 dní.


Podložky pod trofeje řezbované a nebo frézované a PODLOŽKY POD TROFEJE POD PREPARACE, pro lov a myslivost.

  • Velký výběr vzorů podložek pod trofeje, možnost vypálení nebo vyřezání textu do podložky pod trofej. 
  • Krátké dodací lhůty.
  • Kvalitní zpracování od profesionálního řezbáře.

Řezby SALAJ