Řezbářské práce

Řezby pro myslivost a rybolov

Zabývám se řezbou podložek pro lovecké trofeje, ale také plastik s loveckou nebo mysliveckou tématikou, vyřezávaných lebek a hlav, obrazových rámů apod. Vyrábím také vyřezávané podložky pod ryby.

Každý myslivec se rád pochlubí svojí trofejí, na kterou se většinou váže nějaký zajímavý příběh. Vyřezávaná podložka je pak už jenom podtržením krásy nebo významu takové trofeje, přesto ale může dodat ještě větší eleganci, a nebo taky v případě špatně provedené práce narušit celkový dojem trofeje. Při výrobě dbáme nejenom na propracovanost jednotlivých detailů ale i celkovou kompozici. Vzory podložek vycházejí z tradičních vzorů používaných v starých hájovnách nebo šlechtických mysliveckých sídel ale i z osvědčených lidových vzorů.

Podložky pod trofeje vyrábíme z lipového dřeva, na požádání můžeme použít i jiné dřevo. Díky používání včelího vosku při fixaci povrchové úpravy mají naše podložky pod trofeje decentní, sametově jemný odlesk. Je to osvědčený pracovní postup starých mistrů řezbářů.

Zobrazit produkty:

Vyřezávané podložky pod lovecké trofeje
Vyřezávané podložky pod preparace

podložky pod trofeje na míruŘezby figur, soch a rámů

Dále nabízíme výrobu a prodej vyřezávaných rámů a to buď s mysliveckou nebo barokní tématikou. Cena se odvíjí od zadaných parametrů a požadavků.

Zobrazit řezby figur a soch
Zobrazit vyřezávané myslivecké rámy

Poptávka

podložky pod trofeje na míru