Klavírové řezby

Výroba repliky nebo restaurování klavírové řezby

V posledních letech jsem se hodně věnoval i výrobě klavírových řezeb, které byli objednávány na speciální edice klavírů barokních, rokokových nebo renesančních. Rád Vám vyrobím vše dle Vašich požadavků i předlohy.

V případě zájmu o výrobu nebo restuarování klavírové řezby Vám rádi zpracujeme návrh nebo cenovou nabídku, kontaktujte nás...

Tel. číslo: 777 203 790
Email:     info@rezby-salaj.cz

... nebo vyplňte poptávkový formulář a ozveme se Vám.

Poptávka

montáž trofeje

Renesance

název byl odvozen od italského slova rinascita, znovuzrození. Představovala období opětovného probuzení zájmu o antiku. V sochařství došlo k návratu k antickým materiálům, k využití mramoru a bronzu. I dřevěné sochy byly tvořeny tak, aby napodobovaly díla z kamene a kovu.

Baroko

název představoval hanlivé označení neantického slohu. Vzniklo v Itálii jako sloh katolické církve. Přesto se postupně stalo vládnoucím uměleckým směrem a posledním vrcholem řezbářství i v protestantské Evropě.

Rokoko

bylo zjemnělou, závěrečnou fází baroka.. Ve figurálním řezbářství byla barokní dramatičnost nahrazována hravou zdobností. V nábytkovém umění se rokoko projevilo drobnějšími rozměry, jemnými tvary a asymetričností.